TWITTER BLOGGER  SKULLATOR       PLIKI COOKIES  KANAŁ YOU TUBE    KOSTNICA FACEBOOK

 nasz serwis EOPINIER.PL
WITAJ W SERWISIE KOSTNICA

RECENZJE FILMOWERECENZJE KSIĄŻEKWSPOŁPRACAOPOWIADANIAPUBLICYSTYKANAPISZ DO NASPROSTO Z PIECAZŁOTY KOŚCIEJ

 

 

 

 

The Walking Dead: No Man's Land

to nadchodząca gra na platformę iOS. Premiera miała się odbyć na początku 2015 jednak została przeniesiona na jesień

The Walking Dead sezon II oraz kontynuacja 400 Days

Targi E3 2013 przyniosły potwierdzoną informację na temat drugiego sezonu gry The Walkin Gead od Telltale Games. A kontynuacja The Walking Dead: 400 Days jest już dostępna - w sieci ukazał się trailer.

 

The Walking Dead Survival Instinct VIDEO PREMIERA 29.03.2013

W 2013 będziemy mogli zagrać w grę The Walking Dead Survival Instinct. Produkcja będzie shooterem w uniwersum WD a wcielimy się w rolę Daryla Dixona w wydarzeniach jakie miały miejsce przed tymi przedstawionymi w serialu. Pierwsze opinie na temat gry (po ukazaniu się filmiku z gameplayem) są jednak bardzo krytyczne.

AKTUALIZACJA 12.02 Pierwsze niezbyt przychylne opinie zostały wywołane filmikiem z gameplay'em, ktory został zmontowany przez jednego z fanów gry  - jak narazie można myśleć pozytywnie o tym projekcie.

 

 

facebookowa gra społecznościowa The Walking Dead

The Walking Dead THE GAME VIDEO
The Walking Dead to gra przygodowa survival horror bazująca na historii znanej z komiksów oraz kultowego już serialu  telewizyjnego. W grze tak jak w historii wcielamy się w jednego z nielicznych ocalałych ludzi i musimy walczyć o przetrwanie w świecie opanowanym przez zombie. Pozostaje nam czekać na kolejne informacje dotyczące Walking Dead , zobaczymy czy będzie lepiej niż w Dead Island. [czytaj całość]