KOSTNICA TV FILMY I FILMIKIGALERIANOWOŚCI KSIAŻKOWEFRAGMENTYKINO - ZAPOWIEDZI, PREMIERY          nasz serwis EOPINIER.PL
patronaty.jpg (2614 bytes)
WITAJ W SERWISIE KOSTNICA

FILMLITERATURATEORIAGRYFORUMLINKI

RECENZJE FILMOWERECENZJE KSIĄŻEKWSPOŁPRACAOPOWIADANIAPUBLICYSTYKANAPISZ DO NASPROSTO Z PIECAZŁOTY KOŚCIEJ
GEARS OF WAR MAKCUS FENIX

Główny bohater serii  GEARS OF WAR. Weteran wojen z Szarańczą niesłusznie osądzony o niesubordynację trafia do więzienia na czterdzieści lat. Gdy wojna z Szarańczą przybiera zły obrót dla ludzi Marcus zostaje ponownie wcielony do armii i zwolniony z więzienia.

DANE: człowiek, kolor włosów czarny, ojciec Adam Fenix

GRY:

GEARS OF WAR I, GEARS OF WAR II, GEARS OF WAR III

  

   

 

RESIDENT EVIL

Chris Redfield - grywalny bohater. W swoim scenariuszu jest głównym protagonistą, w scenariuszu Jill znika w tajemniczych okolicznościach. Chris został zaciągnięty do oddziału S.T.A.R.S. dzięki Barry'emu Burtonowi.


Jill Valentine
- grywalna bohaterka. W swoim scenariuszu jest główną protagonistką, w scenariuszu Chrisa znika w tajemniczych okolicznościach. Będąc w S.T.A.R.S., Jill nie raz ocaliła życie swoim partnerom z grupy.


Rebecca Chambers
- grywalna bohaterka w scenariuszu Chrisa (tylko w nim występuje). Jest bardzo młoda, znalazła się w grupie dzięki swojej znajomości medycyny i pierwszej pomocy.


Albert Wesker
- drugoplanowy bohater gry obydwu scenariuszy. Jest dowódcą oddziały Alpha, przez wielu agentów w grupie uważany za "zadziornego luzaka".

 

 

 GRY VIDEO # GRY PLANSZOWE # GRY FABULARNE # POSTACI # RECENZJE # SERIE # PUBLICYSTYKA