WITAJ W SERWISIE KOSTNICA

RECENZJE FILMOWERECENZJE KSIĄŻEKWSPOŁPRACAOPOWIADANIAPUBLICYSTYKANAPISZ DO NASPROSTO Z PIECAZŁOTY KOŚCIEJ

ELEMENTAL: FALLEN ENCHANTRESS - LEGENDARY HEROES

Wydawnictwo Techland wydało kontynuację znakomicie przyjętej przez fanów gry Elemental: Fallen Enchantress - Legendary Heroes. Gra, która jest zwieńczeniem tego co najlepsze w strategiach turowych utrzymanych w klimatach fantasy, pojawiła się w polskiej wersji językowej na platformę PC.
Gra jest dziełem firmy Stardock, a konkretnie zespołu ludzi, który we wcześniejszych etapach swojej kariery odpowiadał za niektóre z produkcji z legendarnej serii gier strategicznych - Civilization.
„Ogromnie się cieszymy z możliwości zaoferowania naszym graczom tak wyjątkowej strategii, jaką jest Legendary Heroes.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. „Gra utrzymana jest w ponadczasowym klimacie klasycznego fantasy. Jej rozbudowane możliwości rozgrywki, przyciągająca oko grafika i wyjątkowość konwencji, zadowolą nawet najbardziej wymagających graczy. Potwierdzeniem tego są oceny mediów na całym świecie.” – dodaje Gawlikowski. (Metascore: 80 -http://www.metacritic.com/game/pc/fallen-enchantress-legendary-heroes).
Legendary Heroes to samodzielne rozszerzenie do strategicznej gry turowej, utrzymanej w klimacie mrocznego fantasy Elemental: Fallen Enchantress. Nowa odsłona wprowadza duże zmiany w grze. Odświeżona została oprawa graficzna, dokonano usprawnień w systemie werbowania oraz rozwijania Czempionów (nie musimy ich już szukać po mapach – zgłaszają się do nas sami) oraz oferuje wiele nowych zaklęć i umiejętności. Warto także dbać o rozwój swojego imperium, bo to od jego rozmachu będzie zależało to, kto będzie oferował nam swoje usługi. Kolejnym bardzo pomocnym usprawnieniem jest dodanie oddzielnych drzewek cech dla Czempionów, dzięki czemu gracz samodzielnie planuje rozwój ich kariery. Godnym uwagi jest także fakt, że dodana została opcja werbowania herosów z innych, niż ludzka, ras.
Legendary Heroes to także zmiany w systemie bitew, dodatkowe umiejętności dla frakcji oraz wszystkich typów uzbrojenia. Pojawiają się też nowe potwory i zaklęcia (np. ściana ognia, wysysanie życia z przeciwników poprzez dotyk itp.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GRY VIDEO # GRY PLANSZOWE # GRY FABULARNE # POSTACI # RECENZJE # SERIE # PUBLICYSTYKA