TWITTER BLOGGER  SKULLATOR       PLIKI COOKIES  KANAŁ YOU TUBE    KOSTNICA FACEBOOK  NAWIEDZONA MAPA

nasz serwis EOPINIER.PL

RECENZJE FILMOWERECENZJE KSIĄŻEKWSPOŁPRACAOPOWIADANIAPUBLICYSTYKANAPISZ DO NASPROSTO Z PIECAZŁOTY KOŚCIEJ

Deadlight: Director's Cut 


Techland, oficjalny partner Kocha Media na rynku polskim, informuje, że 21 czerwca zadebiutuje Deadlight: Director's Cut. Gra należy do gatunku surwiwal horror i prezentuje oryginalne podejście do tematu epidemii zombie. Po raz pierwszy raz będą mieli okazję zagrać w nią posiadacze konsoli PlayStation.
Akcja gry przenosi nas na przedmieścia Seattle 1986 roku opanowane przez epidemię zombie. Są to czasy, gdy nie istniały smartfony, a Internet dopiero raczkował – kontakt ze światem był utrudniony. W obliczu kataklizmu panowała pełna dezinformacja. W takich warunkach przyjdzie graczom walczyć o przetrwanie w Deadlight: Director's Cut. Gracz wciela się w rolę Randalla Wayne'a, który wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż w poszukiwaniu żony i córki.


"Nie tylko realia, w jakich rozgrywa się Deadlight, są oryginalne. Niesamowicie wciągająca jest również rozgrywka. Gracz wciela się w postać, która nie jest wyszkolonym żołnierzem. W starciach z przeciwnikami musi wykazać się sprytem i podejściem taktycznym, gdyż bezpośrednie starcia mogą być zgubne w skutkach.” – komentuje Dyrektor ds. Marketingu i PR Wydawnictwa Techland, Tomasz Gawlikowski.


Pudełkowa wersja Deadlight: Director’s Cut to poprawiona oprawa godna nowej generacji konsol. Gra oferowana jest w pełnej rozdzielczości HD, z nowymi animacjami oraz ulepszonym sterowaniem. Dodano też nowy tryb gry z systemem rankingowym – „Survival Arena” oraz najwyższy poziom trudności „Nightmare”. Ponadto wraz z grą gracze otrzymają artbook oraz dzienniki dewelopera ukazujące kulisy produkcji.


 


Na uwagę zasługuje artystyczny styl gry. Autorzy umiejętnie operują cieniem, który skrywa również postać głównego bohatera, a całość uzupełniają klimatyczne sceny filmowe, przypominające ruchomy komiks. Oryginalny Deadlight był jednym z największych hitów cyfrowej platformy Xbox Live Arcade.

Produkcję nominowano do prestiżowej nagrody Brytyjskiej Akademii Sztuk Filmowych i Telewizyjnych (BAFTA) w kategorii "Debiutująca gra".
Deadlight: Director's Cut zadebiutuje już 21 czerwca. Sugerowana cena to 99,90 zł (PlayStation 4 i Xbox One) oraz 59,90 zł (PC).

 

 

 

MENU

INDEKSY SOCIAL MEDIA NOWOŚCI LINKI
LITERATURA INDEKS KSIĄŻEK FACEBOOK KONKURSY DRUKARNIA
FILM INDEKS FILMÓW TWITTER KINO ZAPOWIEDZI PREMIERY WSZYSTKO DO BIURA
KOMIKS INDEKS KOMIKSÓW BLOG KOSTNICA PROSTO Z PIECA PUKASPER.PL
GRY INDEKS GIER YOU TUBE KOSTNICA NOWOŚCI KSIĄŻKOWE EOPINIER.PL
SERIALE INDEKS FIGUREK SKULLATOR NAPISZ DO NAS DRUKARNIA  NAJTAŃSZE NISZCZARKI
OPOWIADANIA INDEKS GALERII      
DVD i BLU RAY INDEKS OPOWIADAŃ KRWAWNIK    
PUBLICYSTYKA

INDEKS KOSTNICA TVd

WSPÓŁPRACA    
TEORIA INDEKS SERIALI REDAKCJA    
HOBBY INDEKS FRAGMENTÓW LINKI    
GALERIA INDEKS CYTATÓW ZŁOTY KOŚCIEJ    
AUDIOBOOKI