TWITTER BLOGGER  SKULLATOR       PLIKI COOKIES  KANAŁ YOU TUBE

KOSTNICA TV FILMY I FILMIKIGALERIANOWOŚCI KSIAŻKOWEFRAGMENTYKINO - ZAPOWIEDZI, PREMIERY          nasz serwis EOPINIER.PL

patronaty.jpg (2614 bytes)
FILMLITERATURATEORIAGRYFORUMLINKI
RECENZJE FILMOWERECENZJE KSIĄŻEKWSPOŁPRACAOPOWIADANIAPUBLICYSTYKANAPISZ DO NASPROSTO Z PIECAZŁOTY KOŚCIEJ
ZAGADKA NIEŚMIERTELNOŚCI
W tą przeklętą Halloweenową noc zwykłe pukanie do drzwi zabrzmiało jak rodem ze starego horroru: DUM, DUM, DUM.

- Zaraz, przecież nigdzie się nie spieszy- odezwałem się człapiąc powoli niczym bezmózgie zombi.

Otwieram drzwi, a tu... – O CHOLERA!

- No cze Stefan. Ja też jestem szczęśliwa, że twoją słodziutką buzichne widzę.- Kostucha Zygfryda puściła mi perskie oko. Tylko, kurcze, jakim cudem czaszka może puścić perskie oko? Może później oddam się tym, jakże interesującym dywagacjom.

- No bez jaj Zyga. Już to przerabialiśmy kilkakrotnie i myślałem, że masz wystarczająco jaj, żeby być twardą i honorową zmorą.- Czy ja znowu coś kombinuję? Ależ skąd tam znowu. Śmierć jakby się zasmuciła i spuściła głowę.

- To nasz ostatni taniec przyjacielu. Na co ci związki zawodowe, jeśli twój szef potrafi zrobić sobie z twojej czaszki piłeczkę do golfa. Przepraszam, ale wieczność jako piłeczka nie wytrzymam!!! W imię starej przyjaźni masz pół godzinki na rozstanie ze swoim 258 letnim życiem. I żadnych gierek, bo jesteśmy w ukrytej kamerze.

- Fiu, fiu, fiu, widzę, ze ktoś tam u Góry wczuł się w rolę adekwatną do XXI. Jestem pod wrażeniem.

- I powinieneś, bo sprzęt został ochrzczony Twoim imieniem.

- Czuję się zaszczycony. Czyli to już koniec moja droga przyjaciółko?- Zapytałem smętnie.

- Czas start, czyli odliczania czas zacząć. Za te pół godziny zwłoki ten potwór zafarbuje moje kości i czaszkę na ostry róż, ale czego się nie robi dla starych przyjaciół.

Smutnym wzrokiem rozejrzałem się po moim luksusowym mieszkaniu- przez 258 lat nawet imbecyl doszedłby do sporej fortuny, a ja do debili nigdy nie należałem.

- No to nie będzie mi dane nacieszyć się moimi najnowszymi nabytkami: KONSOLĄ XBOX 360 250GB SLIM KINECT +50 GIER 2 PADY, TELEWIZOREM 84"LG 84LM960 ultraHD 4K- dziewczyno, żebyś ty wiedziała, ile mnie kosztowały te zabawki. I to ma się zmarnować?

Zygfryda z głębokim zainteresowaniem chłonęła widoki tych cudów. Czyżby rybcia połknęła haczyk?

- Zobacz na to cudeńko: szyfrujący telefon GSM ENIGMA E2- najlepiej zabezpieczony telefon na świecie. Ten model został wypuszczony tylko w 3 egzemplarzach. Pozostałe dwa mają: Obama i ten śmieszny erotoman Putin.

Śmierć w tym momencie zaczęła ślinić się obficie.

Beata Smółkowska z Bytomia