TWITTER BLOGGER  SKULLATOR       PLIKI COOKIES  KANAŁ YOU TUBE    KOSTNICA FACEBOOK  NAWIEDZONA MAPA

nasz serwis EOPINIER.PL

RECENZJE FILMOWERECENZJE KSIĄŻEKWSPOŁPRACAOPOWIADANIAPUBLICYSTYKANAPISZ DO NASPROSTO Z PIECAZŁOTY KOŚCIEJ

Oficjalny album Assassin’s Creed Unity

     

13 listopada miały miejsce dwie premiery gier z serii Assasin’s Creed. Na konsole i PC trafiły bowiem Assassin’s Creed Rouge oraz Assassin’s Creed Unity.  Rouge jest bardzo powiązana z AC IV:  Black Flag natomiast kolejny przełom w serii niesie AC Unity.  To właśnie Unity pojawiła się wyłącznie w wersji na PC oraz konsole nowej generacji  PS4 i XBOXONE.

Cała seria AC kojarzy się z piękną grafiką i tworząc Unity graficy potrzebowali większej mocy sprzętowej na przedstawienie fotorealistycznego otoczenia Francji podczas Rewolucji Francuskiej.

W ślad za premierą gry wydawnictwo  ZYSK i S-KA wydało Oficjalny album Assassin’s Creed Unity. Piękne wydanie w twardej oprawie, na kredowym papierze przedstawi każdemu świat AC Unity. Album jest absolutnym must havem fanów serii, ale nawet osoby, które nie grają, a są wrażliwe na sztukę rysunku znajdą w nim cudowne grafiki koncepcyjne przedstawiające Paryż i postaci związane z grą.

Album przedstawi wam postać głównego bohatera Asasyna Arno Doriana oraz inspirowane wydarzeniami historycznymi grafiki z miejsc akcji gry. Odwzorowanie i piękno historycznych miast to jeden z głównych znaków rozpoznawczych serii – w albumie możecie prześledzić prace grafików od źródła.

Album stworzony został pod redakcją Paula Daviesa, dziennikarza z branży gier video odpowiedzialnego też za powstanie dwóch poprzednich albumów gier ze stajni Ubisoft The Art. Of Assassin’s Creed IV: Black Flag oraz The Art. Of Watch Dogs.


KK+, ocena 6/6, 18.11.2014

 

 

 

Wolność,

Równość,

Braterstwo,

… lub śmierć

 

 

 

 

Oficjalny album Assassin`s Creed Unity

książka - album

Paul Davies
Wydawnictwo: Zysk I S-Ka

Oprawa: twarda w obwolucie

Ilość stron: 192

 

 

 

Oficjalny album Assassin's Creed Unity przeniesie graczy w samo serce Paryża, wprost na brudne i ponure ulice miasta pogrążonego w bohaterskich walkach Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Książka stanowi skarbnicę nigdy niepublikowanych grafik prezentujących szkice z kolejnych faz powstawania gry, uzupełnionych szczegółowymi komentarzami jej twórców.

Mając do dyspozycji największe płótno, jakim kiedykolwiek dysponowano, artyści z Ubisoft Montreal i całego świata stworzyli tętniące życiem miasto, pełne niespokojnych mieszkańców walczących na wzniesionych barykadach w cieniu górujących nad wszystkim gilotyn. Paryż asasyna Arna Doriana odtworzono z niespotykanym wcześniej rozmachem, z zapierającymi dech w piersi detalami.

Odkryj pałac w Wersalu, wdrap się na katedrę Notre Dame i szturmuj Bastylię razem z ludem Francji, u boku Napoleona, Robespierre’a i otoczonego złą sławą markiza de Sade’a. Zobacz piękne grafiki koncepcyjne i prześledź kolejne etapy powstawania gry Assassin’s Creed Unity, podziwiaj piękno i grozę rewolucyjnego Paryża, sceny najbardziej widowiskowej odsłony z serii o słynnych asasynach.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MENU

INDEKSY SOCIAL MEDIA NOWOŚCI LINKI
LITERATURA INDEKS KSIĄŻEK FACEBOOK KONKURSY DRUKARNIA
FILM INDEKS FILMÓW TWITTER KINO ZAPOWIEDZI PREMIERY WSZYSTKO DO BIURA
KOMIKS INDEKS KOMIKSÓW BLOG KOSTNICA PROSTO Z PIECA PUKASPER.PL
GRY INDEKS GIER YOU TUBE KOSTNICA NOWOŚCI KSIĄŻKOWE EOPINIER.PL
SERIALE INDEKS FIGUREK SKULLATOR NAPISZ DO NAS  
OPOWIADANIA INDEKS GALERII      
DVD i BLU RAY INDEKS OPOWIADAŃ KRWAWNIK    
PUBLICYSTYKA

INDEKS KOSTNICA TVd

WSPÓŁPRACA    
TEORIA INDEKS SERIALI REDAKCJA    
HOBBY INDEKS FRAGMENTÓW LINKI    
GALERIA INDEKS CYTATÓW ZŁOTY KOŚCIEJ    
AUDIOBOOKI