KOSTNICA TV FILMY I FILMIKIGALERIANOWOŚCI KSIAŻKOWEFRAGMENTYKINO - ZAPOWIEDZI, PREMIERY          nasz serwis EOPINIER.PL

patronaty.jpg (2614 bytes)
FILMLITERATURATEORIAGRYFORUMLINKI
RECENZJE FILMOWERECENZJE KSIĄŻEKWSPOŁPRACAOPOWIADANIAPUBLICYSTYKANAPISZ DO NASPROSTO Z PIECAZŁOTY KOŚCIEJ
WIOSENNY KONKURS z KALLENTOFT'em

To już tradycja, że wraz z wydawnictwem Rebis organizujemy dla Was konkursy i zwłaszcza wtedy gdy ukazuje się nowa powieść Moonsa Kallentofta. Tym razem z okazji ukazania się najnowszej powieści Moonsa ZŁO BUDZI SIĘ WIOSNĄ konkurs zgadywanka.

Odpowiedzi wysyłajcie na nasz adres kostnica1@kostnica.com.pl do 30 kwietnia z tytułem wiadomości WIOSENNY KONKURS z KALLENTOFT'em - nagrodami są egzemplarze wspomnianej powieści ufundowane przez Rebis.

 

DOM WYDAWNICZY REBIS www.rebis.com.pl

Wydawnictwo Rebis istnieje już ponad dwadziescia lat. Swą działalność rozpoczęło w sierpniu 1990 roku i przez lata wydaje książki z rozmaitych gatunków. Serwis Kostnica współpracuje z wydawnictwem od samego początku swojego istnienia.od wydawnictwa:

W 2010 roku skończyliśmy dwadzieścia lat. Nie zorganizowaliśmy żadnych wielkich obchodów, fet ani bankietów, za to uczciliśmy ten jubileusz jak na dobrą oficynę wydawniczą przystało!
Rok jubileuszowy zaczął się w styczniu w Bibliotece Narodowej w Warszawie odebraniem nagrody Wydawcy Roku 2009 dla REBISU (byliśmy pierwszym wydawnictwem założonym po 1989 roku, które otrzymało to wyróżnienie), a zakończył w grudniu w Pałacu Kultury i Nauki, gdzie po raz jedenasty z rzędu otrzymaliśmy tytuł Przedsiębiorstwo FAIR PLAY.
W tym czasie gościliśmy kilkoro naszych pisarzy, m.in. takie gwiazdy, jak Jeffrey Archer, Elizabeth Gilbert i Amos Oz.Opublikowaliśmy także największy hit w naszej historii - Jedz, módl się, kochaj Elizabeth Gilbert (168 tys. egzemplarzy sprzedanych w samym tylko 2010 roku, obecnie nakład osiągnął ponad 340 tys. egzemplarzy).

ZWYCIĘZCY: Dominika Maćkowiak, Sebastian Nowik, Jarosław Korzeniowski, Piotr Szczęch

ZGADYWANKA - TEST

1. Kallentoft jest:

A. SZWEDEM

B. SŁOWAKIEM

C. DUŃCZYKIEM

2. Jesienna ...:

A. ERRATA

B. SONATA

C. SAŁATKA

3. M.Kallentoft debiutował w :

A. 2000 r.

B. 1999 r.

C. 2002 r.

3. Ile powieści z Malin Foresters opublikował Rebis ?

A. 6

B. 4

C. 2